Online kurzy

Představte si svůj život takový, jaký byste ho opravdu chtěli mít. Zvládat všechno s nadhledem, mít dobrou náladu a stále dost energie.
Zdá se vám to nepravděpodobné? Z vlastní zkušenosti vím, že je to možné. Stačí jen udělat první krok.

Seminář Pět Dimenzí Života

Pět dimenzí života

5 DIMENZÍ ŽIVOTA je unikátní online program, kterým uvedete do rovnováhy všechny oblasti vašeho života tak, aby bezvadně fungovaly. Každá z pěti oblastí, pokud nefunguje, ovlivňuje negativně i ty ostatní.

Jestliže jsou ve vzájemné rovnováze, vše se nám daří a prožíváme harmonii a hojnost. Pokud je ale rovnováha vychýlena, prožíváme větší či menší problémy i ve všech ostatních dimenzích života.

Zbavte se veškeré zátěže a vzlétněte s námi.

Najděte svou svobodu

SVOBODA ZAČÍNÁ TAM, KDE SI SAMI URČUJEME,
JAK SE BUDEME CÍTIT.
Inspirativních knih a videí je nepřeberné množství. Skutečné praktické postupy, jak se zbavit mnoha svých problémů, najdete v tomto video semináři. Poznáte velice rychle, jak je snadné zbavit se problému, který vás trápil třeba desítky let. Získáte skutečnou svobodu a opravdový vliv na svůj vlastní život. Navíc se k informacím můžete podle libosti vracet klidně i z pohodlí svého domova.

Seminář Najděte svou svobodu

Cesta úrovněmi vědomí

Hodně jsem přemýšlel, který z mých seminářů by se dal převést do online živé podoby tak, aby vám v dnešní době přinesl ten největší užitek.

A myslím, že Cesta úrovněmi vědomí, je to pravé. Každý si může v klidu a bezpečí svého domova vyzkoušet a na "vlastní kůži" zažít, jaké jsou nejnižší stavy vědomí, ale i to, jak snadno se dá dostoupat k vrcholným stavům, ke kterým přirozeně na své duchovní cestě směřujeme.

Záznam živého online semináře ze dne 28. 11. 2020

Online seminář zdarma

Najdi svůj cíl

Většina z nás touží vědět, co je naším životním posláním. Odpověď na tuto zdánlivě složitou otázku najdete poté,
co projdete tento krátký online seminář.