Kvantové opravy

Kdo by nechtěl mít nadpřirozené schopnosti? Jen tak na něco pomyslet a myšlenka by se vyplnila.
I když to zní divoce, tak to není fikce, ale skutečnost. Kvantové opravy nám totiž umožňují opravovat sebe i okolní svět jen pouhou myšlenkou. Stačí vědět jak na to.

Video je úvodem ke Kvantovým opravám a ukáže Vám skutečnost takovou, jaká opravdu je – ZÁZRAČNÁ.

Celý prostor je kvantovým polem, který prostupuje vším. Je to pole informací.
Pouhou myšlenkou dokážeme jednoduše informace v prostoru, tedy v kvantovém poli měnit.

Co umí kvantové opravy?

Strach v metru

STRACH V METRU

S jednou účastnicí semináře jsme řešili její strach z prostoru metra. Pociťovala tam zmatek z projíždějících vlaků a z lidí. Hlavní pocit byl ale, že je „dole“.

Objevila se vzpomínka, kdy se při koupání topila a byla pod hladinou. Situaci a pocity v ní jsme opravili.

Druhý den na seminář přijela metrem. Zjistila, že si metro užívá.

ZA DESET MINUT BEZ BOLESTI

Petr měl bolestivě poraněné rameno po pádu na ledu. U doktorů dostal postupně obstřiky, elektroléčbu i vodoléčbu a ultrazvuk, ale nic nepomohlo a i po dvou měsících ho rameno stále bolelo.

Vytestovali jsme, že jeho fyzický problém souvisí s prací. Po opravení dvou situací rameno okamžitě přestalo bolet. To trvalo maximálně deset minut.

Za deset minut bez bolesti
Nevolnost v autě

NEVOLNOST V AUTĚ

Naší devítileté dceři se najednou začalo dělat špatně z jízdy v autě. Zarazilo nás to, protože nikdy podobné potíže neměla.

Hned jsme vytestovali, co jí vlastně vadí a zjistili, že na vině je vzpomínka na nedávnou cestu autobusem z Chorvatska a hluk, který dělali někteří spolucestující.

Vzpomínku jsme opravili a od toho okamžiku Zuzanka žádné nevolnosti nepociťuje.

ZDRAVÁ NOHA

Sedmiletá vnučka Jany trpěla několik let artrózou kolene. Koleno bylo stále oteklé, bolestivé a celá noha se kvůli neustálým zánětům zkrátila o dva centimetry. Předepisované léky vůbec nezabíraly.

Během dvou sezení, které jsme problému společně věnovali, jsme našli a opravili příčiny artrózy. Ihned po sezení záněty a otok z kolene ustoupily. Po půl roce lékař zjistil, že noha dorostla do správné délky.

Zdravá noha
Zase běhá po kopcích

ZASE BĚHÁ PO KOPCÍCH

Mirkova maminka ve svých osmdesáti letech trpěla psychickými potížemi, problémy s dýcháním a krevním tlakem a srdcem. Její stav, který trval mnoho let, se neustále zhoršoval.

Když jí bylo opravdu nejhůř a vypadalo to, že skončí v nemocnici, Mirek s ní začal potíže řešit. Po třech sezeních všechny problémy zmizely a maminka zase chodí sbírat své oblíbené houby a běhá po okolních kopcích tak, že jí její syn nestačí.

Co se v programu naučím?

Zjistit příčiny vašich potíží

Všechny problémy na psychické i fyzické úrovni mají příčinu v našem prožívání. Naučíte se ji zjistit.

Používat svalový test

Získáte tak možnost ověřit si, co je pravda a co ne. Co je pro vás dobré a co ne.

Pomáhat sobě i druhým

Získáte nástroj, díky kterému budete moci opravovat potíže své, ale i vašich blízkých, dětí i domácích mazlíčků.

Zbavit se pocitů

Každý nepříjemný pocit někde vznikl a může také odejít. Naučíte se, jak.

Vyřešit vzpomínky

Každou vzpomínku dokážete rychle zbavit negativního náboje a tím budete moci prožívat radost v současnosti.

Získáte svobodu

Už nebudete muset chodit po terapiích, s každým problémem si poradíte sami. Kdykoliv a kdekoliv.

Témata jednotlivých videí

Svalový test

Jak opravujeme

Co je čí problém?

Opravy podvědomých programů

Řešení problému bez situace

Řešení problému v budoucnosti

Zjednodušení

Úrovně vědomí

Radost a pravda

Jak co opravujeme?

Vztahy

Nemoci a fyzické problémy

Karma, sliby, prokletí

Fyzická bolest - zbavte se démonů

Duchové a přivtělené duše

Vaše ohlasy

Chtěla bych vyjádřit nesmírnou vděčnost za to, že jste, dělíte se s námi o vaše zkušenosti a hlavně, že jsem vás objevila. 🤍 Kvantové opravy se od začátku staly mou součástí. Konečně jsem po letech, kdy mi nic nefungovalo a jen jsem se plácala na místě, objevila to, co opravdu funguje.
Ema
Mně Kvantové opravy změnily život neuvěřitelně. Náš život se odvíjí na základě našich pocitů. Umět zlepšit pocity je boží. Nejlépe investované peníze.
Hanka
Funguje to a zatím, když jsem nevěděl, tak jsem se podíval na Tvoje videa a bylo jasno. Hodně tam toho říkáš a prakticky ukazuješ. Pomalu se posunuji dál, teď hledám klíč na pochopení a odstranění výhod, které někdy nemoci přinášejí. Asi to opravdu jsou narušené vztahy, když tomu dáváme takový význam. Děkuji Ti za všechno, co jsi mi předal a děkuju i za ty, kterým jsem tak mohl pomoct.
Miloš
Mirku, moc děkuji, kurz byl super. Hned po něm jsem si opravila levou ruku. Po cca 5 letech mě už ráno nebrní!!! Už druhý týden! Pracuji i se známými... Zatím mám celkem pozitivní zpětnou vazbu. Problém vidím dost v tom, že si lidi neumí nacítit emoce. Často odpovídají nevím... tak hledáme. Ale to půjde.
Radka
Je to pro mě teď hodně klidné období, stresy se zmenšují a pomalu nabývám jistoty, že kvantové opravy dokážu dělat a že to půjde pořád dál a hlouběji.
Patrik
Kvantové opravy jsou cesta ke krásnému životu. Doporučuji všem, co chtějí něco ve svém životě změnit. Už jsem vyzkoušela mnoho postupů, tento za mě jasně vyhrává.
Jana
Je to něco neskutečného, vše beru jako hru, moc mě to baví a okolí se diví.
Libuška
Máš velký dar předávat jasně, jednoduše a srozumitelně věci které fungují a měníš životy všem bytostem kolem. Díky.
Petr
Moc děkuji za kvantovou techniku. Je až neuvěřitelné rychlá. Během pár dnů jsem dokázala neuvěřitelným způsobem opustit to, o co jsem se snažila rok. Ještě teď se z toho vzpamatovávám...
Ilona
Kurz je vynikající, děkuji za veškeré prohloubení s ujasnění přístupu k přítomnému okamžiku.
Pavel

Chci se vrhnout do Kvantových oprav

Získám přístup k videím, ke kterým se budu moci kdykoliv vrátit a přehrávat si je opakovaně. Nic mi neunikne a vše budu vstřebávat svým vlastním tempem. Naučím se Kvantové opravy a budu tak moci pomáhat sobě i svým blízkým

Cena online programu je 4000 Kč.

Garance vrácení peněz

Pokud zjistíte, že Kvantové opravy pro vás nejsou to pravé ořechové, nevadí. Napíšete nám e-mail, že končíte. Obratem vám pošleme peníze zpět, bez dalších otázek. Takhle jednoduché to je. Máte na to 7 dnů od spuštění programu.

Pohodlí

Videa můžete sledovat z pohodlí svého domova nebo všude tam, kde máte připojení k internetu. A ušetříte i svůj čas cestováním a pobytem mimo domov.

Něco navíc!

Jako dárek ode mě obdržíte navíc knihu Univerzální zákony života, která vám pomůže zorientovat se ve vašem vnitřním světě a jeho zákonitostech.

Začínáme 5. srpna 2024. Těšit se můžete už jen

Co získám?

 • 1
  15 videí o celkové délce více než 5 hodin, ve kterých se naučím opravit sebe i své blízké
 • 2
  3 živé webináře, na kterých si vše budu moci prožít na vlastní kůži
 • 3
  Přehledná skripta
 • 4
  Malý ale parádní dárek
 • 5
  Přístup do diskuze a do soukromé facebookové skupiny Kvantové opravy
 • 6
  50% slevu, pokud jsem absolventem živého semináře Kvantové opravy

Často kladené otázky

Chodím do práce, nezmeškám něco?

V pondělí 5. srpna v 9 hodin ráno zpřístupníme v jeden okamžik všech 15 videí, která budete mít přístupná už kdykoliv. Určitě nic nezmeškáte.

Jak budou organizované webináře?

První 1,5 hodinový webinář nás čeká až po týdnu. A jeho záznam bude pak "navždy" k dispozici v členské sekci. Termíny webinářů tedy jsou 12., 15. a 26. srpna 2024 vždy od 19 hodin.

Začíná se 5. srpna 2024. To znamená, že pak se už nebudu moci přihlásit?

Další kolo programu bude začínat 7. října, takže ano, ale chvíli si počkáte.

Zvládnu opravovat sám/sama nebo musím pracovat ve dvojici?

Opravy učím tak, aby je zvládl každý sám na sobě. Můžete samozřejmě pracovat ve dvojici, ale není to vůbec nutné. Sami sebe nejlépe známe a máme se vždy po ruce. Na opravy pak stačí najít si chvilku třeba při čekání na autobus a vyřešit to, co mě aktuálně trápí.

Máte raději živý kontakt?

Dáváte přednost osobnímu kontaktu? Na víkendovém semináři je dostatek prostoru pro praktické ukázky a zodpovězení všech dotazů. Zažijete tak opravy doslova na vlastní kůži.