Cesta úrovněmi vědomí

Prožitkový a sebepoznávací seminář

Mirek Vojáček

Co nám pomůže v dnešní napjaté době ?

"Hodně jsem přemýšlel, který z mých seminářů by se dal převést do online živé podoby tak, aby vám v dnešní době přinesl ten největší užitek.

A myslím, že Cesta úrovněmi vědomí, je to pravé. Každý si může v klidu a bezpečí svého domova vyzkoušet a na "vlastní kůži" zažít, jaké jsou nejnižší stavy vědomí, ale i to, jak snadno se dá dostoupat k vrcholným stavům, ke kterým přirozeně na své duchovní cestě směřujeme."

David R. Hawkins stanovil tisícibodovou stupnici úrovní vědomí, která nám objasňuje, proč se lidé chovají tak, jak se chovají, co prožívají a jaký mají pohled na svět. Znamená to, že každý je zásadně omezen filtrem vidění a prožívání, které běžně nelze překročit. 

Průměrný člověk se za celý svůj život posune na této stupnici vědomí o 3 – 5 bodů. Znamená to, že se vlastně nic moc v životě a v prožívání nezmění, a když tak minimálně. 
 
Díky Kvantovým opravám se ale dokážeme posunout o desítky a někdy i stovku bodů třeba jen během jediného roku. Zásadně se mění náš život od dramat ke klidu a vyrovnanosti. Přichází vnitřní klid, harmonie a nadhled, které jsme schopni vnímat v každém okamžiku života a tuto zkušenost předáváme pak ve svém okolí. 

Na tomto semináři se seznámíte s jednotlivými úrovněmi vědomí.

A společně projdeme meditaci na úrovně vědomí, abychom všichni poznali prožitky vysokých stavů vědomí. 

Pečujeme o vás

Nedaří se vám dokončit objednávku nebo máte jiný dotaz? Neváhejte se na nás obrátit na tel.: 777215824.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.