KVANTOVÉ OPRAVY

Jedinečný jednoduchý postup, díky kterému se naučíte
opravit zázračně svůj život

Kdo by nechtěl mít nadpřirozené schopnosti? Jen tak na něco pomyslet a myšlenka by se vyplnila. I když to zní divoce, tak to není fikce, ale skutečnost. Kvantové opravy nám totiž umožňují opravovat sebe i okolní svět jen pouhou myšlenkou. Stačí vědět jak na to.

Video je úvodem ke Kvantovým opravám a ukáže nám skutečnost takovou, jaké opravdu je – ZÁZRAČNÁ.

Co umí kvantové opravy?

Strach v metru

STRACH V METRU

S Petrou jsme řešili strach z prostoru metra. Pociťovala tam zmatek z projíždějících vlaků a z lidí. Hlavní pocit byl ale, že je „dole“.

Objevila se vzpomínka, kdy se při koupání topila a byla pod hladinou. Situaci a pocity v ní jsme opravili.

Druhý den na seminář přijela metrem. Zjistila, že si metro užívá.

ZA DESET MINUT BEZ BOLESTI

Petr měl bolestivě poraněné rameno po pádu na ledu. U doktorů dostal postupně obstřiky, elektroléčbu i vodoléčbu a ultrazvuk, ale nic nepomohlo a i po dvou měsících ho rameno stále bolelo.

Vytestovali jsme, že jeho fyzický problém souvisí s prací. Po opravení dvou situací rameno okamžitě přestalo bolet. To trvalo maximálně deset minut..

Za deset minut bez bolesti
Nevolnost v autě

NEVOLNOST V AUTĚ

Naší devítileté dceři se najednou začalo dělat špatně z jízdy v autě. Zarazilo nás to, protože nikdy podobné potíže neměla.

Hned jsme vytestovali, co jí vlastně vadí a zjistili, že na vině je vzpomínka na nedávnou cestu autobusem z Chorvatska a hluk, který dělali někteří spolucestující.

Vzpomínku jsme opravili a od toho okamžiku Zuzanka žádné nevolnosti nepociťuje.

ZDRAVÁ NOHA

Sedmiletá vnučka Jany trpěla několik let artrózou kolene. Koleno bylo stále oteklé, bolestivé a celá noha se kvůli neustálým zánětům zkrátila o dva centimetry. Předepisované léky vůbec nezabíraly.

Během dvou sezení, které jsme problému společně věnovali, jsme našli a opravili příčiny artrózy. Ihned po sezení záněty a otok z kolene ustoupily. Po půl roce lékař zjistil, že noha dorostla do správné délky.

Zdravá noha
Zase běhá po kopcích

ZASE BĚHÁ PO KOPCÍCH

Mirkova maminka ve svých osmdesáti letech trpěla psychickými potížemi, problémy s dýcháním a krevním tlakem a srdcem. Její stav, který trval mnoho let, se neustále zhoršoval.

Když jí bylo opravdu nejhůř a vypadalo to, že skončí v nemocnici, Mirek s ní začal potíže řešit. Po třech sezeních všechny problémy zmizely a maminka zase chodí sbírat své oblíbené houby a běhá po okolních kopcích, že jí její syn nestačí.

Co se na semináři naučíte

Zjistit příčiny vašich potíží

Všechny problémy na psychické i fyzické úrovni mají příčinu v našem prožívání. Naučíte se ji zjistit.

Používat svalový test

Získáte tak možnost ověřit si, co je pravda a co ne. Co je pro vás dobré a co ne.

Pomáhat sobě i druhým

Získáte nástroj, díky kterému budete moci opravovat potíže své, ale i vašich blízkých, dětí i domácích mazlíčků.

Zbavit se pocitů

Každý nepříjemný pocit někde vznikl a může také odejít. Naučíte se, jak.

Vyřešit vzpomínky

Každou vzpomínku dokážete rychle zbavit negativního náboje a tím budete moci prožívat radost v současnosti.

Získáte svobodu

Už nebudete muset chodit po terapiích, s každým problémem si poradíte sami. Kdykoliv a kdekoliv.

Chci se zúčastnit semináře
Kvantové opravy

Semináře se konají v přátelském duchu, maximální počet účastníků je 25. To proto, aby byl prostor pro individuální přístup a vaše dotazy.

Navíc jednou za dva měsíce pořádáme pro absolventy v Praze Kvantové soboty, kde je příležitost procvičit si a upevnit nabyté dovednosti.

Místa a termíny konání

PRAHA – 18. a 19. května 2024, 9-17 hod.
Studio K3, Karlovo nám. 3, Praha 2, 2. patro.
Na semináři je 11 volných míst. Přihlásit se můžete TADY.

Cena

Cena víkendového semináře je 5000 Kč.
Po jejím uhrazení budete mít své místo na semináři jisté.
V ceně není zahrnuto ubytování, ani strava. To si každý zajišťuje sám.

Máte raději online?

Dáváte přednost vlastnímu tempu a naprosté flexibilitě? Online verze Kvantových oprav plně nahrazuje živý seminář, všechny vaše dotazy rád zodpovím na online webinářích. 

Vaše ohlasy

Chtěla bych vyjádřit nesmírnou vděčnost za to, že jste, dělíte se s námi o vaše zkušenosti a hlavně, že jsem vás objevila. 🤍 Kvantové opravy se od začátku staly mou součástí. Konečně jsem po letech, kdy mi nic nefungovalo a jen jsem se plácala na místě, objevila to, co opravdu funguje.
Ema
Mně Kvantové opravy změnily život neuvěřitelně. Náš život se odvíjí na základě našich pocitů. Umět zlepšit pocity je boží. Nejlépe investované peníze.
Hanka
Mirku, moc děkuji, kurz byl super. Hned po něm jsem si opravila levou ruku. Po cca 5 letech mě už ráno nebrní!!! Už druhý týden! Pracuji i se známými... Zatím mám celkem pozitivní zpětnou vazbu. Problém vidím dost v tom, že si lidi neumí nacítit emoce. Často odpovídají nevím... tak hledáme. Ale to půjde.
Radka
Funguje to a zatím, když jsem nevěděl, tak jsem se podíval na tvoje videa a bylo jasno. Hodně tam toho říkáš a prakticky ukazuješ. Pomalu se posunuji dál, teď hledám klíč na pochopení a odstranění výhod, které někdy nemoci přinášejí. Asi to opravdu jsou narušené vztahy, když tomu dáváme takový význam. Děkuji Ti za všechno, co jsi mi předal a děkuju i za ty, kterým jsem tak mohl pomoct.
Miloš
Na tomto kurzu byla nedávno moje kamarádka a byla TAK nadšená, že teď nedělá skoro nic jiného, než jenom opravuje... říkám jí "pracovnice z Domu služeb".
Petra
Je to pro mě teď hodně klidné období, stresy se zmenšují a pomalu nabývám jistoty, že Kvantové opravy dokážu dělat a že to půjde pořád dál a hlouběji.
Patrik
Celý víkend byl skvělý a já si ho užila naplno. Hodně jsem se naučila a už opravuji, kde se dá. Má to úžasné dopady. Najednou mi lidé říkají, že jim je v mojí přítomnosti lépe, z čehož mám obrovskou radost. Budu pokračovat v trénování dál a dál opravovat. Moc děkuji za skvělé rady a tipy. Cítím, že mi to pomáhá a pomáhá to i ostatním.
Maruška
Kurz super! Ihned doma na sobě a včera i přes počáteční obavy na ženě a to se dělo věcí. Sama přiznala, že nečekala jak moc se jí ulevovalo již během procesu odblokování pocitů. Skvělé, skvělé, skvělé.
Petr
Kvantové opravy jsou cesta ke krásnému životu. Doporučuji všem, co chtějí něco ve svém životě změnit. Už jsem vyzkoušela mnoho postupů, tento za mě jasně vyhrává.
Jana
Je to něco neskutečného, vše beru jako hru, moc mě to baví a okolí se diví.
Libuška
Máš velký dar předávat jasně, jednoduše a srozumitelně věci které fungují a měníš životy všem bytostem kolem. Díky.
Petr
Moc děkuji za kvantovou techniku. Je až neuvěřitelné rychlá. Během pár dnů jsem dokázala neuvěřitelným způsobem opustit to, o co jsem se snažila rok. Ještě teď se z toho vzpamatovávám...
Ilona
Kurz je vynikající, děkuji za veškeré prohloubení s ujasnění přístupu k přítomnému okamžiku.
Pavel