Semináře

Představte si svůj život takový, jaký byste ho opravdu chtěli mít. Zvládat všechno s nadhledem, mít dobrou náladu a stále dost energie.
Zdá se vám to nepravděpodobné? Z vlastní zkušenosti vím, že je to možné. Stačí jen udělat první krok.

Semináře Kvantové opravy

Kvantové opravy

O tom, že tento svět je kvantový, že jeho fungování je založeno na pouhé myšlence, zjistíte na tomto víkendovém semináři, kde se i naučíte, jak s technikou Kvantových oprav pracovat.

Naučíte se jednoduchý postup, díky kterému se dokážete kdykoliv a kdekoliv zbavit všeho, co vás v životě omezuje. Nepříjemných pocitů, emocí, bolestí i nemocí a čistit vzpomínky tak, abyste dokázali být víc a víc v přítomnosti a cítili se stále lépe.

Budete vědět, jak měnit podvědomé programy, díky kterým prožíváte nepříjemné situace nebo opravit vztahy, aby vás již nezatěžovaly.

Pět dimenzí života

5 DIMENZÍ ŽIVOTA je unikátní online program, kterým uvedete do rovnováhy všechny oblasti vašeho života tak, aby bezvadně fungovaly. Každá z pěti oblastí, pokud nefunguje, ovlivňuje negativně i ty ostatní.

Jestliže jsou ve vzájemné rovnováze, vše se nám daří a prožíváme harmonii a hojnost. Pokud je ale rovnováha vychýlena, prožíváme větší či menší problémy i ve všech ostatních dimenzích života.

Zbavte se veškeré zátěže a vzlétněte s námi.

Seminář Pět Dimenzí Života
Seminář Najděte svou svobodu

Najděte svou svobodu

SVOBODA ZAČÍNÁ TAM, KDE SI SAMI URČUJEME,
JAK SE BUDEME CÍTIT.
Inspirativních knih a videí je nepřeberné množství. Skutečné praktické postupy, jak se zbavit mnoha svých problémů, najdete v tomto video semináři. Poznáte velice rychle, jak je snadné zbavit se problému, který vás trápil třeba desítky let. Získáte skutečnou svobodu a opravdový vliv na svůj vlastní život. Navíc se k informacím můžete podle libosti vracet klidně i z pohodlí svého domova.

Online seminář zdarma

Najdi svůj cíl

Většina z nás touží vědět, co je naším životním posláním. Odpověď na tuto zdánlivě složitou otázku najdete poté,
co projdete tento krátký online seminář.