Semináře

Představte si svůj život takový, jaký byste ho opravdu chtěli mít. Zvládat všechno s nadhledem, mít dobrou náladu a stále dost energie.
Zdá se vám to nepravděpodobné? Z vlastní zkušenosti vím, že je to možné. Stačí jen udělat první krok.

Semináře Kvantové opravy

Kvantové opravy

O tom, že tento svět je kvantový, že jeho fungování je založeno na pouhé myšlence, zjistíte na tomto víkendovém semináři, kde se i naučíte, jak s technikou Kvantových oprav pracovat.

Naučíte se jednoduchý postup, díky kterému se dokážete kdykoliv a kdekoliv zbavit všeho, co vás v životě omezuje. Nepříjemných pocitů, emocí, bolestí i nemocí a čistit vzpomínky tak, abyste dokázali být víc a víc v přítomnosti a cítili se stále lépe.

Budete vědět, jak měnit podvědomé programy, díky kterým prožíváte nepříjemné situace nebo opravit vztahy, aby vás již nezatěžovaly.

Kvantové opravy online

Program, ve kterém jsem shrnul vše, co předávám na živém semináři. Můžete se tak ke všemu v klidu vracet a na svém osobním rozvoji pracovat z pohodlí domova.

Obsahuje 15 videí, tématicky rozdělených pro větší přehlednost a lepší použití v praxi. Dále pak 3 webináře, na kterých si ukážeme opravy naživo. A navíc dárek...

Začínáme 3. června 2024 v 9 hodin.

Cesta úrovněmi vědomí

Hodně jsem přemýšlel, který z mých seminářů by se dal převést do online živé podoby tak, aby vám v dnešní době přinesl ten největší užitek.

A myslím, že Cesta úrovněmi vědomí, je to pravé. Každý si může v klidu a bezpečí svého domova vyzkoušet a na "vlastní kůži" zažít, jaké jsou nejnižší stavy vědomí, ale i to, jak snadno se dá dostoupat k vrcholným stavům, ke kterým přirozeně na své duchovní cestě směřujeme.

Záznam živého online semináře ze dne 28. 11. 2020

Online seminář zdarma

Najdi svůj cíl

Většina z nás touží vědět, co je naším životním posláním. Odpověď na tuto zdánlivě složitou otázku najdete poté,
co projdete tento krátký online seminář.