Pravidelné společné online meditace

(pro každého)

Každou středu od 19 hodin se můžete připojit a meditovat. 

Vše, co k tomu potřebujete, je zalézt si někam do klidu a pořídit si meditační polštářek.

Odkaz na zoom se tu objeví vždy během dne. 

Meditace jsou prospěšné pro zdraví naší mysli a pro zdraví a vitalitu našeho těla. Jsou určeny pro všechny zájemce i pro naprosté začátečníky. Stačí si jen sednout a začít.

Archiv meditací

Meditace Jasného světla

Meditací Jasného světla se učíme jenom spočívat ve své přirozenosti. Propojujeme se se svým vědomím. Tuto praxi můžeme používat ve spánku, protože je to velmi dlouhá část dne, kdy nejsme ničím rušeni.

Meditační text si můžete stáhnout zde ––>

Gurujóga – meditace na učitele

Učitel nám zprostředkovává autentický, prímý kontakt s meditační linií táhnoucí se až k osvíceným bytostem, jež nám předali osobní zkušenost a praxe vedoucí k vysvobození. Učitel je naším pojítkem s osvíceným energeticko informačním polem.

Meditační text si můžete stáhnout zde ––>

Praxe Darování s Buddhou bohatství

Praxe Darování s Buddhou bohatství hromadí velké množství dobrých dojmů, tedy pozitivně laděný zkušeností a energie do podvědomí. Mantra Buddhy bohatství rozpouští všechny překážky, které způsobují materiální nedostatek a harmonizuje všechny situace.

Meditační text si můžete stáhnout zde ––>

Jóga Vznešené Táry

Zelená Tára je sjednocením všech ochranných osvícených aspektů vědomí. Ochraňuje naše tělo na fyzické úrovni, ale i všechny naše věci a majetek. Proto je mezi lidmi tak oblíbená. Pokud máme ve fyzickém světě s čímkoliv problém, je dobré praktikovat Zelenou Táru.

Meditační text si můžete stáhnout zde ––>

Meditace na Buddhu medicíny

Meditace na Buddhu medicíny je jednou z nejznámějších a nejpoužívanějších. Léčíme nejen mysl, ale i tělo a neomezujeme se jen na sebe, ale meditací můžeme léčit všechny bytosti, na které pomyslíme.

Meditační text si můžete stáhnout zde ––>