Ohromující síla mysli

Objevte, jak pouhou myšlenkou změnit cokoli

Co kdyby…?

 • Co kdyby
  jste byli schopni pouhou myšlenkou zahřát kov, aby se dal lehce ohnout, nebo za 10 minut nechat naklíčit rostlinu?
 • Co kdyby
  existoval způsob, jak žít šťastnější život, prožívat více radosti? Odstranit, co Vám ve Vašem životě nevyhovuje, co Vás omezuje, nebo Vás trápí?
 • Co kdyby
  existovala možnost jak najít odpověď na jakoukoli otázku a to bezprostředně tady a teď?

Možná si už nějakou dobu říkáte, že musí být něco víc, mezi nebem a zemí…

Možná už roky řešíte Vaše bloky, omezení, něco co Vás obtěžuje…

A možná, že jste jen zvědaví, co všechno člověk vlastně dokáže…

Odpovědi máme někdy přímo před sebou,
nebo lépe řečeno, v sobě.

 • Můžete
  si zjednodušit vnímání situací, které jsou Vám nepříjemné.
 • Můžete
  postupně ze svého života tyto situace vymazat, ať už jde o bloky, úzkosti, zdravotní problémy, nebo jakékoli jiné nepříjemnosti.
 • Můžete
  také stejným způsobem pomoci i svému okolí.

A samozřejmě ano...

 • Můžete přimět kov, aby změkl.

Ano, myslí jde skutečně opravit cokoli,

co Vás v životě trápí, omezuje, ubližuje Vám.

Již 21. července 2022 si můžete i Vy na vlastní kůži vyzkoušet, jak silná může být právě Vaše mysl.

Při prožitkovém večeru s Mirkem Vojáčkem v Českých Budějovicích.

Kde?
Galerie, Riegrova 51, České Budějovice

Kdy?
21. 7. 2022, 18:30 - 21:00

Vstupné?
490,- Kč zahrnuje i příbory, které si sami ohnete.

Máme vyprodáno

Zdravim Mirku. Nemůžu se nepochlubit. Byl jsem na výletě v Krkonoších s hrozně fajn skupinou lidí. Po celodenním výšlapu a dobré večeři, došlo na vyprávění z vašich přednášek a mé účasti na kurzu o síle myšlenky. Tak jsem si nemohl pomoct a zničil jsem asi 5 vidliček. Funguje to skvěle.
Marek
Dobrý den, chci vám poděkovat za včerejší zážitek v Táboře. Já jsem ta, které to pořád nešlo. A už jde. Vaše metoda odhazování pocitů je výborná a já tedy o přestávce odhazovala, až jsem došla k tomu, proč jsem se přihlásila a proč jsem tam a už to bylo ohnuté. Totiž od prvního okamžiku, kdy jsem uviděla váš inzerát, jsem cítila obrovskou radost a něco mi říkalo, že tohle je možnost, jak se zase "vrátit k sobě". Stálo mě to sice trochu úsilí, ale o to lépe si budu pamatovat, co s tím balastem, který zakrývá ty správné záměry. A všechno se nakonec spojí, že Tedy vám moc děkuji, knížku jsem si koupila spíš jen tak pro připomenutí věcí, které už někde mám. Je moc dobře napsaná a uspořádaná, jednoduchá a obsahuje všechno důležité. Tleskám. Přeji vám mnoho krásných zážitků a mnoho takových jako jsem já, kteří odejdou z tříhodinového semináře s takovou malou maturitou z předmětu Já.
Hana
Prožitkový večer je nejvíc vystihující název. Nedá se to popsat nebo předat. Večer plný zajímavých informací, vtipu a milých slov SE MUSÍ PROŽÍT.
Zuzana
Dobrý den, včera jsem v Liberci navštívila Váš seminář. Byl to mazec, pocítila jsem, jak jsem součástí všeho. Byl to zatím nejlepší pocit, který jsem v životě pocítila. Úplně neuvěřitelná lehkost, krása. Zmizeli lidé, hmota a byla jsem součástí všeho. A zároveň jsem byla nic.
Tereza