Cesta úrovněmi vědomí

Prožitkový a sebepoznávací seminář

Mirek Vojáček

Zajímají vás úrovně vědomí? Rádi byste se posouvali výše a výše? Chcete na vlastní kůži zažít prožitky osvícenců?

Oblíbený seminář je tu více jak po dvou letech. I vy si se mnou může vyzkoušet a na "vlastní kůži" zažít, jaké jsou nejnižší stavy vědomí, ale i to, jak snadno se dá dostoupat k vrcholným stavům, ke kterým přirozeně na své duchovní cestě směřujeme.

David R. Hawkins stanovil tisícibodovou stupnici úrovní vědomí, která nám objasňuje, proč se lidé chovají tak, jak se chovají, co prožívají a jaký mají pohled na svět. Každý z nás je zásadně omezen filtrem vidění a prožívání, které běžně nelze překročit. 

Průměrný člověk se za celý svůj život posune na této stupnici vědomí o 3 – 5 bodů. Přiznejme si, to není mnoho. Znamená to, že se vlastně nic moc v životě a v prožívání nezmění, a když tak minimálně.
 
Díky Kvantovým opravám se ale dokážeme posunout o desítky a někdy i stovku bodů třeba jen během jediného roku. Zásadně se mění náš život od dramat ke klidu a vyrovnanosti. Přichází vnitřní klid, harmonie a nadhled, které jsme schopni vnímat v každém okamžiku života a tuto zkušenost předáváme pak ve svém okolí. 

Na tomto semináři na vás čeká řízená meditace na úrovně vědomí, abychom všichni poznali prožitky vysokých stavů vědomí. 
 
Ukážeme si také, jak vyhledávat a opravit situace v minulosti, které způsobily snížení úrovně vědomí, nebo které znemožňují posun k vyšším úrovním. 
 
Ukážeme si, jak opravit nejrůznější strachy a obavy, karmické zátěže a odstraníme osobní i kolektivní přesvědčení.

Kdy?
Neděle 22. května 2022 od 9.00 do 17.00

Kde?
A centrum, Vítkova 10, Praha 8

Cena?
2000,- Kč
 

Máme obsazeno

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.